TRnet
O nás
Naši partneři
Kariéra
Produkty & služby
Připojení k internetu
Internetové prezentace
Hlasové služby
Internetová bezpečnost
Další služby

Dokumenty
Aplikace
Reference
Internetové prezentace
Uživatelská sekce
Měření internetových linek (IPCNT)
Nastavení VoIP
WebMail
TRnet : Připojení k internetu, Internetové prezentace, Internetová bezpečnost, Hlasové služby
O nás
Naši partneři
Kariéra
Profil společnosti

Společnost Digital Action s.r.o. je moderní společností s celostátní působností se zaměřením na poskytování služeb v oblasti informačních technologií a telekomunikací.

V současné době představují komunikace a internet nedílnou součást základního portfolia služeb nezbytných pro běh každé firmy a postupně pronikají i do našich domovů. Nároky na kvalitu a rychlost internetového připojení stále stoupají, a proto jsme se zaměřili na nejkvalitnější způsob připojení - pevnou linkou.

Digital Action s.r.o. nabízí mikrovlnné i metalické připojení. Nabízíme nejmodernější služby jako je Voice over IP, kryptované komunikační kanály (IPsec) a sítě VPN nebo garantovanou kvalitu IP služeb - QoS. Všechny naše služby jsou podpořeny kvalitním a rychlým servisem a zákaznickou podporou. Vždy však nabízíme pouze ověřená řešení s důrazem na kvalitu, bezpečnost a ochranu investic našich zákazníků.

Rozsah služeb naší společnosti zahrnuje: U všech našich služeb je kladen důraz především na individuální přístup ke klientovi a flexibilní řešení jeho potřeb a požadavků. Na vše dohlíží technická podpora schopná okamžitě reagovat na vzniklé problémy.

Důraz na kvalitu poskytovaných služeb i kvalitu vnitřních procesů naší společnosti jsme v roce 2004 završili získáním certifikace kvality managementu jakosti dle ISO 9001:2001.

Služba bezdrátového připojení k internetu je limitována dosahem pokrytí sítě TRnet na lokality měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou a okolí. Ostatní služby nejsou územně nijak omezeny.


Vize společnosti:


Ve společnosti Digital Action s.r.o. klademe velký důraz na rozvoj internetu a datových služeb a věříme v jejich dlouhodobý společenský a ekonomický potenciál. Proto investujeme prostředky a úsilí do dalšího rozšiřování sítě TRnet a do zvyšování rozsahu a kvality poskytovaných služeb.

Pro dosažení našich cílů budeme i nadále poskytovat spolehlivá zákaznická řešení a zůstaneme na špičce ve vývoji služeb a produktů v dynamické oblasti informačních a telekomunikačních technologií.

Při vývoji a poskytování nejvhodnějších zákaznických řešení budeme věnovat stejnou pozornost potřebám našich zákazníků, zaměstnanců, životnímu prostředí a rentabilitě. Pouze respektováním všech těchto faktorů si naše společnost, náš tým a prostředí, ve kterém žijeme, udrží svou prosperitu.