TRnet
O nás
Naši partneři
Kariéra
Produkty & služby
Připojení k internetu
Internetové prezentace
Hlasové služby
Internetová bezpečnost
Další služby

Dokumenty
Aplikace
Reference
Internetové prezentace
Uživatelská sekce
Měření internetových linek (IPCNT)
Nastavení VoIP
WebMail
TRnet : Připojení k internetu, Internetové prezentace, Internetová bezpečnost, Hlasové služby
Internetové prezentace
Internetové prezentace

Central Media

Reklamní a komunikační agentura CENTRAL MEDIA. Důraz byl kladen na originální a kvalitní grafické zpracování, základní grafický motiv byl vytvořen animovanými Flash komponenty. Prezentace je propojena na redakční systém webOffice, který obsahuje veškerá data obsahové části webu.

Adresa: www.centralmedia.cz

K-centrum Noe

Prezentace Kontaktního centra Noe - víceúčelového regionálního zařízeni pro problematiku drog v Třebíči.
Web je rozdělen do třech částí věnovaných Uživatelům drog, rodičům uživatelů drog a široké veřejnosti.
Web obsahuje velké množství autorských článků, moderované diskuse a dále články automaticky přebírané z informačních zdrojů pomocí RSS kanálů.

Adresa: www.kcentrumnoe.cz

Modus

Kompletní rekonstrukce internetové prezentace společnosti MODUS, spol. s r.o. Tvorba nové dynamické prezentace postavené na redakčním systému webOffice. Důraz je kladen na přehlednou prezentaci produktového katalogu svítidel, oproti stávající prezentaci je web rozšířen o prezentaci výrobních prostor společnosti. Součástí dodávky je také optimalizace pro internetové vyhledávače (SEO).

Adresa: www.modus.cz

První brněnská strojírna Brno DIZ, a.s.

Redesign webu společnosti První brněnská strojírna DIZ a jeho napojení na redakční systém webOffice pro kompletní správu obsahu celé prezentace. Web je proveden ve 3.jazykových mutacích (CZ, ENG, DE). Obsah webu vycházel z původní verze www.pbs.cz, byl rozšířen o nové funkce a dále byl aktualizován výrobní program společnosti.

Adresa: www.pbs.cz

Skupina firem Kapucín

Internetová prezentace skupiny firem Kapucín je 5 samostatných webových prezentací jednotlivých společností propojených společnou homepage. Cílem díla bylo sjednotit design prezentace tak, aby byl vyhovující pro všechny společností a implementace redakčního systému webOffice, tak aby si každá firma mohla jednoduše spravovat kompletní obsah svého webu.

Adresa: www.kapucin.cz

Vývoj Třešť

Internetová prezentace Oděvního družstva Vývoj Třešť.
Důraz byl kladen na představení výrobního programu, který je rozdělen na pánské společenské obleky a speciální profesní oděvy. Pomocí systému webOffice si majitel prezentace může spravovat kompletní obsah katalogu oděvů, vytvářet nové kolekce, atd. Součástí webu je speciální systém "Měřenky" pro snadné objednávání obleků. Web je proveden ve 3. jazykových verzích.

Adresa: www.vyvoj.cz

Gabriela Al Dhábba

Internetová prezentace finalistky a nejúspěšnější zpěvačky druhého kola soutěže Česko hledá Superstar. Web byl připraven ve spolupráci se zastupující agenturou D.A.N. production. Společnost DIGITAL ACTION je autorem grafické části prezentace a technického řešení, agentura D.A.N. production je autorem obsahové části webu. Web je postaven na redakčním systému webOffice, pomocí kterého lze spravovat veškeré informace v prazentaci.

Adresa: www.gabaonline.cz

HOAX

Portál HOAX.cz zabývající se problematikou šíření řetězových e-mailů, poplašných zpráv, SCAMu a phishingu. Portál prošel na přelomu roku 2005/2006 kompletním redesignem a převedením do aktuální verze redakčního systému webOffice. Bylo vytvořeno několik nových speciálních modulů webOffice určených výhradně pro použití v portálu HOAX.
Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, CSS, XML (RSS)

Adresa: www.hoax.cz

Jihomoravská akciová

Internetová prezentace společnosti Jihomoravská akciová a jejích dceřinných společností JMA stavební a JMA elektro je typickým představitelem moderní webu stavební firmy. Pomocí implementovaného redakčního systému webOffice si vlastník prezentace pravidelně aktualizuje informace v celém webu. Velký důraz je kladen na prezentaci referenčních zakázek a aktuálních projektů z oblasti realitní činnosti.

Adresa: www.jma.as

Klinická onkologie Třebíč

Menší internetová prezentace Klinické onkologie v Třebíči slouží zejména k představení jednotlivých provozoven a služeb, které jsou v nich poskytovány. Část prezentace je věnována problematice onkologie všeobecně a je tvořena zejména převzatými informacemi a odkazy na odborné zdravotnické servery.

Adresa: www.hyll.cz

Nemocnice Třebíč

Internetová prezentace Nemocnice Třebíč sloužící zejména k představení jednotlivých oddělení a nabídky služeb nemocnice. Obsah prezentace je plně editovatelný pomocí redakčního systému webOffice. Prezentace je aktivně využívána zaměstnanci nemocnice. Do redakčního systému byl implementován nový systém přidělování uživatelských oprávnění jednotlivým uživatelům (administrátorům).
Použité technologie: HTML, PHP, MySQL, CSS, Flash

Adresa: www.nem-tr.cz

Petr Bende

Ve spolupráci s agenturou D.A.N. production jsme vytvořili internetovou prezentaci pro stříbrného finalisty soutěže Česko hledá Superstar, Petra Bende. Prezentace byla vytvořena s důrazem kladeným na multimediální zaměření webu. Obsah prezentace je kompletně spravován redakčním systémem webOffice.
Použité technologie: HTML, PHP, MySQL, CSS, Flash, XML

Adresa: www.petrbende.cz

SPŠT a SOUT Třebíč

Kompletní rekonstrukce prezentace Střední průmyslové školy technické a Středního odborného učiliště Třebíč, jejíž cílem byl redesign stávající prezentace a převod informací ze statických HTML stránek do redakčního systému webOffice. Prezentace je zaměřena na představení nabídky školy, podrobných informacích o studijních oborech, kurzech a školeních, které škola provozuje. Web je propojen s vnitřním informačním systémem školy Bakaláři, ze kterého se do prezentace importuje část agendy školy (rozvrhy hodin, rozpisy suplování)

Adresa: www.spst.cz

Studentský časopis Rozhraní

Internetový časopis Rozhraní vychází jako interaktivní součást studentského časopisu oceněného cenou za nejlepší studenstký časopis roku 2005. Provozovatelem je Soukromá střední škola a střední odborné učilistě Vostrý.

Adresa: www.rozhrani.com

Studentský parlament města Třebíče

Informační portál Studentského parlamentu města Třebíče zastupujícího žáky a studenty všech třebíčských základních a středních škol. Provozovatelem portálu je Soukromá střední škola a střední odborné učilistě Vostrý.

Adresa: www.studentsky-parlament.com

Teenagers club

Portál projektu Teenagers club organizace Společnost prátel vzdělávání. Teenagers club je novou možností pro mladé lidi jak efektivně strávit svůj volný čas.

Web slouží zejména k předsstavení aktivit klubu s kalendářem pořádaných akcí a jako informační server pro členy klubu.

Adresa: www.teenagers-club.cz

AGStav Třebíč

Rozsáhlá internetová prezentace stavební společnosti. Obsah plně spravován pomocí redakčního systému web office. Prezentace slouží k představení kompletního portfolia služeb společnosti. Velká část prezentace je zaměřena na realitní činnost. Prodej realit je řešen speciálními moduly redakčního systému.

Adresa: www.agstavtrebic.cz

AQUASYS vodohospodářské stavby

Firemní prezentace společnosti AQUASYS zabývající se vodohospodářskými, ekologickými a silničními stavbami.
Důraz je kladen na prezentaci technického vybavení společnosti. Základní grafický motiv symbolizuje kompletní portfolio činností společnosti. Obsah prezentace je spravován redakčním systémem.

Použité technologie: Flash, HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.aquasys.cz

Energy drink POWER HORSE - Česká Republika

Internetová prezentace výhradního distributora energy drinku POWER HORSE do České Republiky.
Obsah prezentace je spravován redakčním systémem, důraz při tvorbě byl kladen na grafické ztvárnění (flash animace na téma "Keep energised around the clock").
POWER HORSE je druhý nejprodávanější energy drink na světě! Doplňte si energii při surfování (nejenom) na internetu...
Použité technologie: Flash, HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.power-horse.cz

Online DVD půjčovna CENTRAL FILM

Internetová prezentace největší on-line DVD půjčovny na Vysočině. Portál sloužící pro prezentaci nabídky titulů (fotogalerie, přehrávání videoukázek), možnosti on-line objednávání, registrace uživatelů, prezentování akčních nabídek. Celá prezentace je spravována pomocí speciálních modulů redakčního systému webOffice. Součástí redakčního systému je přímá vazba do odbavovacího software půjčovny.
Použité technologie: Flash, HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.centralfilm.cz

D.A.N. production

Prezentace reklamní a produkční agentury. Obsah prezentace je aktualizován pomocí redakčního systému. Důraz byl kladen na zajímavý design stránek.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.dan-production.cz

Klub Zámek Třebíč

Internetová prezentace třebíčského Klubu Zámek. Klub je nízkoprahové zařízení, které slouží ke smysluplnému využívání volného času neorganizovaných dětí a mládeže ve věku od 10 do 22 let. Prezentace slouží nejenom členům klubu, ale také rodičům, k získání veškerých potřebných informací o tomto zařízení.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.klubzamek.cz

M-Invest jihlavská

Prezentace jihlavské developerské společnosti M-Invest. Pro společnost zabývající se výstavbou a následným prodejem bytových domů jsme vytvořili speciální moduly do našeho redakčního systému.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.minvest.cz

Moravské prozemní stavby

Prezentace stavební společnosti. První verzi prezentace jsme pro společnost MPS a.s vytvořili již v roce 2002. Po 2 letech prošla prezentace zásadním faceliftem a byla rozšířena o další moduly redakčního systému.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.mps-as.cz

Norvita

Internetová prezentace pro společnost NORVITA s.r.o., která se zabývá výrobou a distribucí produktů zdravé výživy CLARA. Společnost NORVITA vznika transformací společosti CHENO, která je naším dlouholetým zákazníkem.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.norvita.cz

Agentura SIDI

Internetová prezentace cestovní agentury SIDI, zabývající pronájmem ubytování ve Španělsku. Součástí prezentace byla také online rezervační systém a systém. Prezentace je vytvořena v české, německé, anglické, francouzské a španělské jazykové verzi.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.agsidi.com

Agrimex

Prezentace výrobce autokosmetiky, dodavatele provozních kapalin do servisů vozů ŠKODA. Jednoduchá prezentace s katalogem produktů v české a anglické mutaci.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.agrimex.cz

Anetta fashion

Miniprezentace butiku Anetta fashion specializovaného na prodej těhotenské módy. Důraz byl kladen zejména na netradiční poutavý design. Prezentace je vytvořena ve dvou jazykových mutacích.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.e-anetta.cz

Ateliér DISprojekt

Internetová prezentace ateliéru DISprojekt. Web menšího rozsahu slouží především k představení služeb atelieru (urbanistické studie, projekty bytových, komerčních a sociálních staveb) a k prezentaci jeho referenčních projektů.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.disprojekt.cz

Hospodářská komora Třebíč

Prezentace Hospodářská komora Třebíč slouží zejména k informování veřejnosti o projektech, které komora právě připravuje. Součástí prezentace je také redakční systém rozšířený o speciální modul pro správu databáze členů HK. Prezentace je vytvořena ve třech jazykových verzích.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.hktrebic.cz

I&CS

Internetová prezentace společnosti I & CS spol. s r. o. zabývající se metrologií, průmyslovým měřením, řízením technologických procesů... Prezentace je vytvořena v české, anglické a ruské jazykové verzi. Obsah prezentace je spravován pomocí redakčního systému.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.i-cs.cz

Kapucín - Repro

Internetová prezentace našeho partnera, spoluprovozovatele sítě TRnet. Jednoduchá prezentace, sloužící zejména k představení profilu služeb společnosti. Prezentace je vytvořena ve třech jazykových mutacích.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: repro.kapucin.cz

Reprosoustavy.cz

Internetový katalog reprosoustav a audiotechniky pro výhradního dovozce lotyšské značky VEF Radiotehnika RRR.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.reprosoustavy.cz

Spedquick Třebíč

Miniprezentace mezinárodní spediční společnosti Spedquick. Statická prezentace v české a německé jazykové verzi.

Použité technologie: HTML, PHP, Javascript, CSS

Adresa: www.spedquicktrb.cz

Sportovní areál Laguna

Prezentace sportovního areálu Laguna Třebíč. Součástí webu je také online video, který je realizován pomocí webové kamery připojené do sítě TRnet.

Adresa: www.bazenlaguna.cz

Zájezdy.cz

Design prezentace největší české internetové cestovní kanceláře Zájezdy.cz. Kompletní tvorba vzhledu prezentace, grafických prvků a navigace webu (menu). Hlavní grafický motiv je proveden v několika variantách, které charakterizují konkrétní části prezentace.


Adresa: www.zajezdy.cz

Základní škola Kpt. Jaroše Třebíč

Internetová prezentace pro třebíčskou základní školu. Prezentace prošla v letošním roce zásadním faceliftem.
Součástí je redakční systém s několika speciálními moduly určenými výhradně pro internetové prezentace škol. Prezentace slouží pro získávání informací studentům i jejich rodičům.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.zsjarose.cz

Západomoravská vysoká škola

Prezentace soukromé vysoké školy neuniverzitního typu zabývající se výukou informačních technologií. Prezentace je vytvořena ve třech jazykovch verzích. Součástí je redakční systém s několika speciálními moduly určenými výhradně pro internetové prezentace škol.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS, XML

Adresa: www.zmvs.cz

Modus

Online katalog největšího českého výrobce svítidel, společnosti Modus. Obsah celého katalogu je spravován speciálním modulem redakčního systému. Celý katalog pro společnost svítidel pro společnost Modus pravidelně vytváříme také v offline verzi na CD.

Použité technologie: HTML, PHP, mySQL, Javascript, CSS

Adresa: www.modus.cz