TRnet
O nás
Naši partneři
Kariéra
Produkty & služby
Připojení k internetu
Internetové prezentace
Hlasové služby
Internetová bezpečnost
Další služby

Dokumenty
Aplikace
Reference
Internetové prezentace
Uživatelská sekce
Měření internetových linek (IPCNT)
Nastavení VoIP
WebMail
TRnet : Připojení k internetu, Internetové prezentace, Internetová bezpečnost, Hlasové služby
Popis služeb
CPS (Carrier Pre Selection)

CPS (Carrier Preselection) je metoda výběru poskytovatele telefonních služeb nastavením pevné předvolby čísel v síti poskytovatele přístupu (ČESKÝ TELECOM, a.s.).

Tímto způsobem můžete volat prostřednictvím alternativního operátora telekomunikačních služeb (například ČRA - BlueTone) aniž by bylo nutno instalovat u vás speciální zařízení (tzv. redirektor volání) a aniž byste museli před volaným číslem vytáčet nějaké speciální kódy.

Využitím služby CPS se pro vás, mimo snížení cen za hovorné, nic nemění. Zůstane vám vaše původní telefonní číslo a při odchozím hovoru vytáčíte volané číslo tak, jak jste to dělali doposud. O přesměrování hovoru do sítě alternativního operátora se automaticky postará první telefonní ústředna Českého Telecomu.

Stávajícímu poskytovateli (Český Telecom, a.s.) budete platit pouze měsíční paušální poplatky za pronájem kabelového vedení. Účet za uskutečněné hovory s výhodnějšími tarify dostanete od alternativního operátora.

Služba CPS bohužel není dostupná uživatelům tarifu HOME MINI ČESKÉHO TELECOMU, a.s.

Naše společnost Digital Action s.r.o. je smluvním partnerem sítě BlueTone Českých Radiokomunikací a.s., které patří mezi špičku v oblasti telekomunikačních služeb.

Máte-li zájem o tuto službu, potřebujete-li další informace nebo chcete-li zpracovat konkrétní nabídku, obraťte se prosím na vašeho oblíbeného partnera sítě nebo na provozovatele sítě.